Pavasarėjant reikia mėgautis saule, giedru dangumi ir klegančia draugų kompanija, o tą geriausia daryti iškylos metu! Gamtininkų Dienų organizatoriai kviečia jus prisijungti prie GaDi pikniko ir gegužės 11 dieną, 16 valandą iškylauti prie Baltojo tilto, Vilniuje.

Vilniaus Universiteto Gamtos mokslų fakultetas jau ilgus metus puoselėja savanorystės tradicijas organizuodami nemokamus, informatyvius, o kartais tiesiog jaukius renginius miestiečiams – GaDi piknikas vienas iš jų.

Jo metu visi dalyviai turės galimybę pažaisti įvairiausius Vilniaus stalo žaidimo klubo žaidimus, kurie toli gražu nėra skirti vien vaikams – patinkantį ir savo amžiaus grupei tinkantį žaidimą būtinai atras kiekvienas.

Žaidimų sukeliamą linksmą šurmulį nuostabiai papildys šalia ramiai tekanti Neris ir po pledais šiugždanti žolė, o taip pat ir Sutartinių mokyklos pasirodymas. Jo metu mokyklos atstovai ne tik suteiks progą širdyje dar kartą pasididžiuoti viena gražiausių Lietuvos kultūros dalių – sutartinėmis, bet ir pamokys jas dainuoti visus norinčius.

Meteorologai žada puikų orą, tad pasiimkite pledus, pasikvieskite draugų ir gegužės 11 dieną 16 valandą keliaukite prie Baltojo tilto.

Tačiau gamtos fakultetas neapsiriboja vien pikniku.

Daug kartų girdėjome apie mūsų Žemę slegiančias ekologines problemas: naudingųjų iškasenų mažėjimą, per didelę oro, vandens ir dirvožemio taršą. Jau išmokome rūšiuoti šiukšles, taupyti vandenį, elektrą, taip mažindami savo poreikius. Bet ar žinote kur šiukšlės keliauja vėliau? Kaip jos perdirbamos? O galbūt norite sužinoti kaip išmetamos šiukšlės gali virsti pinigais?

Gamtos mokslų fakulteto studentų atstovybė gegužės 11d., trečiadienį organizuoja tris nemokamas ekskursijas į ekologines įmones: UAB „Juknevičiaus kompostas“- kur sužinosite, kaip atsiranda jūsų augalams tinkama žemė; UAB „EMP recycling“ , kur pamatysite, kaip panaudojama sena buitinė technika, bei AB „Grigiškės“ -tai įmonė, kuri daugiau nei pusantro šimto metų gamina popierių ir jo gaminius.

Keliautojai renkasi gegužės 11d, trečiadienį, 10val., prie Gamtos mokslų fakulteto (M.K. Čiurlionio 21/27, Vilnius).

Registracija nuo balandžio 26d. iki gegužės 6d. Registruotis gali asmenys gimę 1997 ir vyresni. Elektroninis paštas registracijai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai – reikalinga nurodyti vardą, pavardę, gimimo metus ir telefono numerį.

Vietų skaičius ribotas.

Džiaukimės pavasariu kartu!

Daugiau informacijos: www.gadi.lt
Facebook: GaDi muzikos festivalis

 

 

Atnaujinta (Sekmadienis, 08 Gegužė 2011 14:50)

 

Rašyti komentarą


Security code
Atnaujinti

Žurnalas

Paieška
Sekite mus Facebook'e
Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas