· Reklamos paslaugos
· Periodinių leidinių leidyba
· Dizaino paslaugos
· Viešieji ryšiai

Pristatome nuo 2007 m. leidžiamą žurnalą EUROPOS RITMU. Tai pirmas tokio pobūdžio leidinys Lietuvoje, kuriame atsispindi pažangioji ir pozityvioji mūsų šalies gyvenimo Europos bendrijoje pusė bei aktualiausi, bet ne vienadieniai Lietuvos rūpesčiai.

Žurnale EUROPOS RITMU pristatomos Europos Sąjungos aktualijos, įvairių organizacijų veikla ir patirtis, aptariama ES struktūrinė parama, jos teikiamos galimybės bei pristatomi įvairūs ES struktūrinės paramos lėšomis finansuojami arba finansuoti ir jau įgyvendinti projektai. Daug dėmesio skiriame verslui: kokias galimybes ES suteikia verslui ir kaip įmonių veikla turėtų keistis, prisitaikant prie aplinkos, kokius reikalavimus turėtų atitikti įmonės, kad galėtų konkuruoti ar susirasti verslo partnerių Europos rinkoje. EUROPOS RITMU stengiasi supažindinti su pagrindiniais Lietuvos ir Europos teisės principais, verslo, žmogaus ir intelektinės nuosavybės teisine apsauga bei reikalavimais. Leidinyje aptariamos prioritetinės ES veiklos sritys: aplinkosauga, infrastruktūrinė plėtra, energetika, bendrųjų gebėjimų stiprinimas, socialinė apsauga, švietimas ir pan. Žinomi visuomenės veikėjai dalinasi nuomonėmis apie aktualius procesus, kaip reikėtų elgtis, kad galėtume lygiuotis į senąsias Europos Sąjungos nares.

Taip pat pristatome ir kitas Europos ar kaimynines senojo žemyno šalis, jų gyvenimo ritmą, pagrindinius bruožus bei tradicijas, žymiausias kompanijas, Lietuvoje įkūrusias savo atstovybes. Pateikiame patarimų keliaujantiems.

Nemokamai „Valstybės žinių“ prenumeratoriams, reklamos užsakovams, valstybės ir savivaldybių institucijoms, asocijuotoms verslo struktūroms ir kt. platinamo žurnalo „Europos ritmu“ skaitytojų ratą sudaro tiek valstybės valdomų institucijų, tiek verslo atstovai, todėl straipsniai pasiekia platų jų spektrą.

 

 

Atnaujinta (Antradienis, 16 Balandis 2013 23:01)

 
Žurnalas

Paieška
Sekite mus Facebook'e
Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas