Vokietijos gynybos ministras Karlas Teodoras cu Gutenbergas (Karl-Theodor zu Guttenberg) nutarė atsistatydinti, praneša įvairūs naujienų šaltiniai. K. T. Gutenbergas apie tai jau informavo kanclerę Angelą Merkel (Angela Merkel) ir Vokietijos prezidentą Kristianą Vulfą (Christian Wulff). Anot ministro, tai pats sunkiausias žingsnis jo gyvenime.

Atnaujinta (Penktadienis, 04 Kovas 2011 18:32)

 

Vakarai vis dar vyrauja pasaulyje, tačiau artimiausiais dešimtmečiais tai gali pasikeisti; geografija gali nustoti vaidinti svarbų vaidmenį.

Atnaujinta (Sekmadienis, 07 Lapkritis 2010 03:29)

 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Pekine susitiko su Kinijos Liaudies Respublikos viceprezidentu Xi Jinpingu. Per darbinį Prezidentės bei abiejų šalių delegacijų susitikimą buvo apsikeista nuomonėmis apie Lietuvos ir Kinijos ekonomikų būklę, aptarti dvišaliai santykiai bei bendradarbiavimas Europos Sąjungos rėmuose.

Atnaujinta (Trečiadienis, 27 Spalis 2010 23:53)

 

Pagrindinį Nacionalinio susitarimo tikslą – suvaldyti ekonominę ir finansų krizę ir užtikrinti stabilumą valstybėje, kuriai teko patirti gilią ekonominę krizę – pavyko pasiekti. Tai konstatuota Nacionalinio susitarimo dalyvių susitikime, skirtame aptarti šio susitarimo rezultatus ir galimas perspektyvas.

Atnaujinta (Trečiadienis, 27 Spalis 2010 23:44)

 

Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva, bendradarbiaujant su STT ir Teisingumo ministerija, parengtas ir Seime registruojamas įstatymų pataisų paketas, užkirsiantis kelią į valstybės tarnybą patekti abejotinos reputacijos žmonėms ir leisiantis sumažinti korupcijos valstybės tarnyboje mastus. Pakete - Korupcijos prevencijos, Valstybės tarnybos ir Operatyvinės veiklos įstatymų pataisos.

Atnaujinta (Penktadienis, 08 Spalis 2010 21:12)

 
More Articles...
Sekite mus Facebook'e
Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas