Kelio frezavimas

 

 

Pasibaigus nelengvam žiemos sezonui, domimasi pagrindiniais numatomais šių metų darbais valstybinės reikšmės keliuose.  

 

Atnaujinta (Pirmadienis, 02 Gegužė 2011 16:27)

 

 

Antrus metus iš eilės Šveicarijos turizmo ir kelionių sektoriaus konkurencingumas pasaulio reitingų lentelėje užėmė pirmąją vietą. Taip nusprendė Ženevoje būstinę turintys Pasaulio ekonomikos forumo ekspertai.

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 10 Kovas 2011 16:18)

 

Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje kartu su Lietuvos kapitalo kompanija „Upeco“ surengė konferenciją „Lietuvos ir Ukrainos patirtis taikant Europos Sąjungos kokybės standartus maisto perdirbimo sektoriuje“. Renginio tikslas – supažindinti Ukrainos atstovus su Europos Sąjungos kokybės standartų maisto pramonėje ypatumais. Pranešimus skaitė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Veterinarijos sanitarijos skyriaus vedėjo pavaduotojas Gintautas Čereška, įmonės „Arvi ir Co“ valdybos pirmininkas Vidmantas Kučinskas.

Atnaujinta (Penktadienis, 04 Kovas 2011 18:33)

 

Šiomis dienomis Švedijos sostinėje Stokholme net 15 Lietuvos statybų ir baldų sektoriaus įmonių dalyvauja verslo misijoje, kur įgis naujų žinių, praktikos ir galės artimiau susipažinti su atsigaunančios ir pakilimą rinkoje jaučiančios Švedijos verslo ypatybėmis. Iš viso bus surengta apie 170 Lietuvos įmonių susitikimų su švedų bendrovėmis.

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 28 Spalis 2010 00:35)

 

Didžiausia pigių skrydžių oro linijų bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje „Wizz Air“ šiandien paskelbė apie sprendimą 2011 m. balandžio 16 d. atidaryti savo keturioliktąją bazę, kuri įsikurs Lietuvos sostinėje. Iš Vilniaus oro bendrovė keleivius skraidins 8 kryptimis. Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis pasveikino „Wizz Air“ sprendimą plėstis į Lietuvą. Ministras įsitikinęs, kad nauji maršrutai padidins keleivių srautą Tarptautiniame Vilniaus oro uoste.

Atnaujinta (Trečiadienis, 27 Spalis 2010 23:44)

 
More Articles...
Sekite mus Facebook'e
Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas