LAKD21 metų sulaukusi Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos  (LAKD), atsakinga už valstybės reikšmės kelių plėtrą ir priežiūrą, naująjį sezoną pasitinka sklidina naujų darbų ir užmojų. Siūlome skaitytojams pažvelgti į kelininkų darbų panoramą, patiems įvertinti, koks sudėtingas ir atsakingas yra kasdienis nepastebimas triūsas sausumos transporto arterijose ir šalia jų.

Atnaujinta (Trečiadienis, 25 Balandis 2012 17:00)

 

Viena para – pusė milijono

Šiemetinė žiema nuo praėjusios skiriasi kaip ugnis nuo vandens. Ir tai per pastarąjį dešimtmetį nutinka ne pirmą kartą. 
Šiaip ar taip ruoštis žiemos sezonui reikia nepaisant optimistiškiausių prognozių. Kaprizingos lietuviškos žiemos reikalauja ne tik kruopštaus kelininkų triūso, bet ir nemenkų finansinių sąnaudų. Daugiausia lėšų – apie 40 proc. visų, skiriamų keliams prižiūrėti – tenka nuolatinei kelių priežiūrai žiemą.

Atnaujinta (Pirmadienis, 16 Sausis 2012 18:16)

 

Privertė gyvenimo ritmas
Leistiną greitį viršijantys vairuotojai yra opi eismo saugos problema Lietuvoje. Lietuvos policijos eismo priežiūros duomenimis, kasmet dėl saugaus greičio nepaisymo įvyksta apie 1200 eismo įvykių, žūsta apie 300 žmonių ir apie 2500 sužeidžiama.
Kaip teigia Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Eismo saugumo skyriaus specialistai,  viršijamas greitis yra vienas dažniausių Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012 11:31)

 

Stasys Brundza: vaikystėje – daug žadantis muzikantas (grojo violončele), vėliau – garsus lenktynininkas, sėkmingas verslininkas, aistringas automobilių kolekcininkas, o šiandien – aktyvus visuomenininkas (susisiekimo ministro visuomeninis patarėjas eismo saugumo klausimais). Žmogus, kurio įvairiapusė patirtis jau daugelį metų tarnauja tam, kad automobilių eismas Lietuvoje būtų kuo saugesnis.

Atnaujinta (Pirmadienis, 16 Sausis 2012 18:27)

 

 

Lietuvos automobilių kelių direkcija Susisiekimo ministerijoje surengė fotoparoda, kurią atidarė Susisiekimo ministerijos kancleris Tomas Karpavičius, nuotraukų ekspoziciją pristatė Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotojas Algimantas Janušauskas.

Atnaujinta (Trečiadienis, 07 Rugsėjis 2011 09:38)

 
More Articles...
Sekite mus Facebook'e
Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas